Projekt KOUPELNA

PROJEKT KOUPELNA

Na stavbách se pohybujeme řadu let a byli jsme svědky všeho možného. Největším kamenem úrazu však bývají koupelny a jejich katastrofální stav provedení. Stavba nebo rekonstrukce koupelny je přitom jedna z nejvyšších investic, kde zvolený materiál, detaily a kvalita provedení hrají zásadní roli.

Dali jsme proto dohromady tým profesionálů a ve spolupráci s http://www.stavby-koucky.cz/ pro Vás budeme realizovat koupelny v té nejvyšší kvalitě. Projděte si naše reference!

Poradíme, jak vše designově sladit, probereme možnosti, nakombinujeme dnes tolik žádané designové stěrky s dlažbou a vymyslíme koupelnu, za kterou se nebudete muset stydět. Naopak!

Dodržování technologických postupů, vysoká kvalita provedení, volba správných materiálů a cit pro detail je pro nás samozřejmostí. Připravíme Vám koupelnu od příprav podkladů, hydroizolace, až po montáž příslušenství.

 

Navštivte i koupelnový showroom http://www.burgrkoupelny.cz/ , kde dostanete maximální péči a získáte lepší představu o finální podobě koupelny.